WYNIKI ODNOWA CUP

Piątek - turniej teamów

1. Wełna Skoki ........................... 47 pkt - (Lis Łukasz. Modlibowski Jarosław, Mielcarek Tomasz, Sierzchula Wiesław)
2. OOK Oborniki ........................ 46 pkt -(Smela Elżbieta, Kalicki Jan, Geisler Zbigniew, Roth Zbigniew)
3. Flux - Medical Boguniewo..... 43 pkt - (Bukowski Marek, Grewling Józef, Juszczak Marek, Samol Grzegorz)
4.Trefelek 60+ Skoki .................. 42 pkt - ( Szklennik Franciszek, Tokarski Witold, Kowal Maja, Kowal Roman)

Sobota - Mistrzostwa Gminy Skoki

1. Modlibowski Jarosław - Sierzchuła Wiesław ............ 63,89 %
2. Kowal Maja - Kowal Roman......................................... 59,72 %
3. Futro Michał - Grewling Józef..................................... 57,99 %
4. Bukowski Marek - Samol Grzegorz.............................54,51%
5. Mielcarek Tomasz - Lis Łukasz ..................................51,74 %
6. Fryske Ryszard - Wójcik Jan ......................................49,31 %
6. Węglewska Ilona - Smętek Marta.............................. 49,31 %
8. Szklennik Franciszek - Kowański Ireneusz ............... 43,40 %
9. Chudziak Bronisław - Kinal Stanisław........................35,76 %
10. Tokarska Barbara - Tokarski Witold..........................34, 38%

Niedziela - II Odnowa Cup - turniej par

1. Lis Łukasz - Mielcarek Tomasz.............................63,94%
2. Grewling Józef - Bukowski Marek.........................58,79%
3. Juszczak Marek - Samol Grzegorz.......................56,67%
4. Smętek Marta - Węglewska Ilona......................... 56,36%
5. Kulikowska Hanna - Kulikowski Wiesław..............54,85 %
6. Modlibowski Jarosław - Sierzchuła Wiesław .......53,64 %
7. Geisler Zbigniew - Wilczek Jerzy...........................52,73 %
8. Smela Elżbieta - Roth Zbigniew.............................52,42 %
9. Szklennik Franciszek - Kowański Ireneusz ..........49,39 %
10. Kalicki Jan - Misiak Adam ...................................43,94 %
11. Florysiak Małgorzata - Chudziak Ewa ................38,18 %
12. Rochowiak Barbara - Chudziak Bronisław.........36,36 %
13. Tokarska Barbara - Tokarski Witold.....................32, 73 %

DŁUGA FALA

1. Lis Łukasz.................................31 pkt
1. Milecarek Tomasz......................31 pkt
3. Modlibowski Jarosław .............30 pkt
3. Sierzchuła Wiesław...................30 pkt
5. Grewling Józef...........................26 pkt
6. Bukowski Marek........................24 pkt
7. Samol Grzegorz.........................22 pkt
8.Smętek Marta.............................15 pkt
8. Węglewska Ilona........................15 pkt
8. Juszczak Marek ........................15 pkt
11.Kowal Maja................................12 pkt
11. Kowal Roman ..........................12 pkt
11. Geisler Zbigniew .....................12 pkt
14. Smela Elżbieta ........................11 pkt
14. Roth Zbigniew.........................11 pkt
Sklasyfikowano 32 zawodników.
Do zobaczenia za rok.